DWG homepage

Rob Balvers nieuwe voorzitter van Derde Wereldgroep Soest

Tot ons genoegen is Rob Balvers bereid gevonden het voorzitterschap van de Derde Wereldgroep Soest over te nemen van Marian Dubourcq. Marian had na het overlijden van onze voorzitter Jan Bik, in 2018, diens taken overgenomen, maar zij beëindigde haar voorzitterschap omdat ze onlangs naar Amsterdam is verhuisd. Een beetje meer reuring en dichter bij de (klein)kinderen. We namen afscheid van haar met een heerlijke lunch in De Generaal in Baarn.

Rob Balvers, voormalig directeur van de Soester Montessorischool, had al een aantal vergaderingen van onze stichting bijgewoond en stemde enthousiast in met zijn benoeming tot voorzitter.

Hartelijk welkom Rob en we verheugen ons op een goede samenwerking. Ons bestuur, dat officieel minimaal 5 leden moet tellen, is nu dus weer op sterkte.